Konferencja Opieka nad pacjentem w warunkach domowych

Szanowni Państwo !!!

 

 Z okazji 10-lecia Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Curatum w Bolesławcu mamy zaszczyt zaprosić Państwa na konferencję organizowaną wspólnie z Ośrodkiem Doskonalenia Kadr Curatum w Bolesławcu.

„Opieka nad pacjentem w warunkach domowych”

Konferencja odbędzie się 26 kwietnia 2019 r. w Hotelu Garden, 59-700 Bolesławiec, ul. Piastów 14. Początek Konferencji o godzinie 9.30

Jej celem jest upowszechnienie wiedzy o specyfice opieki nad chorymi w warunkach domowych, wspieranie współpracy ośrodków stacjonarnych (szpitali) i opieki domowej, upowszechnienie wiedzy na temat możliwości opieki nad chorymi w domu sprawowanej i finansowanej z różnych źródeł i nowych trendach w opiece domowej.  

Intencją organizatorów jest również wymiana doświadczeń dotyczących problemów w leczeniu i pielęgnowaniu chorych w warunkach domowych oraz sposobów ich rozwiązywania.

Zgłoszenia na konferencję prosimy o przesyłanie na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pobierz Formularz zgłoszeniowy ( Pobierz plik ).

Wszelkie informacje dotyczące konferencji udzielamy także w siedzibie Ośrodka Doskonalenia Kadr Curatum, 59-700 Bolesławiec, ul. Zygmunta Augusta 29 lub telefonicznie.

Nr. Telefonu: 75 732 13 16

Kom.  691 171 021

Udział w konferencji jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona.

Patronat Honorowy

Konsultant Krajowy w dziedzinie Pielęgniarstwa Opieki Długoterminowej

Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Jeleniej Górze

 

2014 Konferencja Opieka nad pacjentem w warunkach domowych - Ośrodek Doskonalenia Kadr CURATUM.
Powered by Joomla 1.7 Templates